Засідання кафедри

Шановні колеги!

07.09.2022 р. о 1430 відбудеться засідання кафедри Менеджменту і логістики в дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM.

Ідентифікатор конференції: 2559648005

Пароль: 123456

Питання, які підлягають розглядуВідповідальний за підготовку  питання
1. Про організацію навчального процесу в умовах подовження карантину та воєнного стану. Про роботу зі здобувачами, що мають академічні заборгованості.проф. Седікова І. О. ст. викл. Коренман Є. М.
2. Про профілактику правопорушень під час здійснення навчально-виховного процесу.проф. Седікова І. О.
3. Про попередні результати набору абітурієнтів ПЗСО, молодших спеціалістів, бакалаврів в 2022 році та подальшу роботу приймальної комісії факультету ММіПУДекан факультету доц. Агеєва І.М.
4. Про профорієнтаційну роботу кафедри МіЛдоц. Дьяченко Ю. В. доц. Дроздова В. А.
5. Про підготовку до участі у конкурсі наукових студентських робіт.проф. Савенко І. І.
6. Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіадипроф. Савенко І. І.
7. Про підготовку до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Економічні та соціальні аспекти розвитку України» (19-20 жовтня 2022 р.)проф. Савенко І. І. доц. Корсікова Н. М.

Завідувачка кафедри                                Ірина СЕДІКОВА