Міжнародна школа  педагогічної майстерності

з 01 по 17 листопада 2022 року в рамках Проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council та Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) працювала Міжнародна школа педагогічної майстерності «Create Creative Entrepreneurs Leaders School». В рамках школи було проведено 5 он-лайн зустрічей (вебінарів-тренінгів). Тренерами та менторами  Міжнародної школи  педагогічної майстерності були досвідчені викладачі University of Bedfordshire (Велика Британія) та Центру розвитку «ЧАС ЗМІН» (Україна).

Від кафедри Менеджменту і логістики у школі проходила навчання к.е.н., доцент Валерія ДРОЗДОВА. Також, велика подяка організаторам школи за дозвіл відвідати 2 вебінару 08.11.22 та 14.11.2022 студентам-магістрам груп ЕМ-581 та ЕМ-582.

Дякуємо, організаторам Школи за цікаві та корисні лекції та обмін досвідом.