Ефективність мислення в стресових ситуаціях

В сучасних реаліях: кризових явищ, воєнного стану, невизначеності, трансформації процесу освіти і отримання якісних знань – важливим є комунікація зі студентською молоддю. Тому в нинішній час головним стає тісна взаємодія директорів науково-навчальних інститутів, студентів і бізнесу.

Запрошуємо Вас на круглий стіл від студради ОНТУ зі спікером Козак Катериною Богданівною (директор Науково-навчального інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна, д.е.н., професор кафедри Менеджменту і логістики ОНТУ, конфліктолог, бізнес-консультант з питань управління персоналом). На заході будуть розглянуті найактуальніші та цікаві

питання:

Як подолати стрес і які його види?

Як не втратити відчуття реальності і вибору правильного рішення при стресових ситуаціях ?

Як заспокоїтись і зібратись, якщо стрес вже відобразився на промові, під час виступу та інші це помітили?

Чи є якісь правила яких треба притримуватись? – і багато іншого корисного Ви зможете дізнатись –

10 березня  о 13:00 підключившись до нас у платформі ZOOM

Ідентифікатор: 783 287 3187