Зустріч з директором ТОВ «Одеський хлібозавод №4»

26 квітня 2023 р. кафедра менеджменту і логістики для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджменту» провела зустріч з директором ТОВ «Одеський хлібозавод №4» Віталієм Добровольським. ТОВ «Одеський хлібозавод №4» є одним з найпотужніших підприємств, що спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів, тістечок, тортів та борошняних кондитерських виробів. На початку зустрічі В. Добровольський нагадав про цінність хліба в житті людини.

Знайомство з практичною стороною функціонування компанії уможливило розуміння закладених цінностей та візії компанії щодо своїх клієнтів на українському ринку. Також студенти мали змогу зрозуміти, які фахівці працюють у цій компанії, зокрема, у контексті тієї спеціальності, яку вони здобувають (073 «Менеджмент»). Студенти та викладачі зацікавлено слухали гостя. Усі присутні змогли поставити питання, які стосувались практичних особливостей організації процесу управління на підприємстві.