Зустріч з дирекцію Одеського ліцею №15 та Одеського ліцею №24.

👩‍🎓🧑‍🎓Познайомили старшокласників з ФАКУЛЬТЕТОМ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ. Декан факультету Ірина Агеєва розповіла гостям про переваги отримання вищої освіти саме на нашому факультеті! А нам є що розповісти, адже наші студенти – лідери у всьому: у навчанні, наукових здобутках, художній самодіяльності.

⭐️Дали змогу учням відчути себе у ролі студентів. Провели з ними майже цілу пару, вивчаючи деякі закони поведінки лідерів у бізнесі. Серед учнів вже є такі, хто ставить собі за МЕТУ – стати студентом ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ОНТУ!

🥰Раді були новим знайомствам. Готові відповісти на всі питання щодо вступу.

🙏Продовжуємо нести званння одного з найкращих факультетів Одеського національного технологічного університету.