Ми проти корупції

Менеджери-першокурсники активно вливаються у студентське життя Одеського національного технологічного університету. Кожного дня вони поринають у неймовірний та захоплюючий світ знань і отримують відповідні нові емоції. Молодь поступово звикає до нового формату навчання, нових викладачів. Протягом семестру в рамках кураторських годин здобувачі освіти постійно зустрічаються зі своїми наставниками, які допомагають їм адаптуватись до нових умов освітнього процесу. Так, нещодавно студенти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» знайомилися з Кодексом честі ОНТУ, Кодексом академічної доброчесності ОНТУ. Формування чесної, порядної особистості студента є одним з першочергових завдань університетської спільноти. Під час зустрічі студенти розробили плакат на тему «Ми проти корупції». Цікаво було спостерігати за обговоренням студентів, аналізувати їх ідеї, особливості комунікації. Приємно бачити, що ми змогли сформувати команду, яка вміє пропонувати ідеї, чути інших і приймати спільне рішення, адже для їх майбутньої професії – це особливо важливо!