Он-лайн конференція

15 вересня 2022 р. студенти спеціальності 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» прийняти участь у Міжобласній он-лайн конференції на тему «Місцеві громади в умовах війни та її наслідків: інновації та деякі аспекти управління проєктами.

З вітальним словом до учасників звернувся Савенко Ігор Іванович, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і логістики ОНТУ.

Під час конференції були представлені та обговорені результати і матеріали пілотного використання механізму “Система токенів громадян” (CTS) в місцевих громадах декілька областей України. Були присутні 60 учасників: представники органів місцевого самоврядування, державного управління, громадянського суспільства, освітніх установ. Конференція транслювалась на YouTube каналі.

В обговоренні результатів запрошеними експертами виступила Ніколюк Олена Володимирівна, доктор економічних наук, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування ОНТУ.