Посвята – 2022: вітаємо першокурсників!

Посвята у студенти – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди: саме в цей час вступник перетворюється на студента, отримавши свій студентський квиток. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Шановні першокурсники професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту і логістики, щиросердечно вітає Вас із початком нового навчального року! Бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Студентські роки – це незабутні роки молодості, але й це роки отримання знань, які ви повинні винести золотим багажем зі стін університету! Переконані, що ваші неабиякі здібності та наполеглива праця стануть запорукою визначних успіхів у навчанні та професійній діяльності!