Засідання кафедри

Шановні колеги!

11.11.2022 р. о 1430 відбудеться засідання кафедри Менеджменту і логістики

в дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM.

Ідентифікатор конференції: 2559648005

Пароль: 123456

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1Про заходи щодо запобігання та протидії колабораційній діяльностіЗав. каф., проф. Седікова І.О.
2Щодо відповідальності за протиправні дії, пов’язані з корупцією, хабарництвом та зловживанням посадовим становищем, згідно з законодавством.Зав. каф., проф. Седікова І.О.
3Про рейтингову систему оцінки діяльності науково-педагогічних працівників ОНТУЗав. каф., проф. Седікова І.О.
4Щодо ведення особистих профілів працівників кафедриЗав. каф., проф. Седікова І.О.
5Про хід виконання кваліфікаційних робіт магістрів ОПП Менеджмент.Зав. каф., проф. Седікова І.О. керівники магістерських робіт
6Про підготовку та проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (І етап)доц. Дьяченко Ю. В., доц. Дроздова В. А. доц. Корсікова Н.М., проф. Козак К. Б., проф. Седікова І. О.
7Про ліквідацію заборгованості здобувачами спеціальності 073 «Менеджмент»куратори 2-4 курсу
8Про підготовку звіту з наукової діяльності кафедридоц. Корсікова Н. М.
9Про реєстрацію держбюджетних тематик кафедри менеджменту і логістики на 2023 н.р.доц. Корсікова Н. М.
10Різне