Олімпіади

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої молоді, стимулювання їх творчої праці та згідно з наказом Міністерства освіти та наказом ректора ОНТУ на кафедрі МіЛ 11.11.2022 р. було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Логістика» і «Стратегічне управління» серед студентів освітнього рівня «Бакалавр» спеціальності «Менеджмент».

Для проведення олімпіад було сформовано робочий оргкомітет з дисципліни «Стратегічне управління» у складі:

голова оргкомітету – Агеєва І. М., к.е.н., доцент, декан факультету ММіПА;

члени оргкомітету: Дьяченко Ю. В., к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту і логістики;

Коренман Є. М., ст.викладач кафедри менеджменту і логістики.

З дисципліни «Логістика»голова оргкомітету – Савенко І. І., д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту і лоігстики;

члени оргкомітету: Седікова І. О., д.е.н. професор, завідувач кафедри менеджменту і логістики;

Дроздова В. А., к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту і логістики.

Основними критеріями за якими здійснювалося оцінювання конкурсних робіт були: професійне розуміння функцій логістики підприємств та галузей національної економіки, вміння самостійного та глибокого аналізу проблем теорії та практики логістичної діяльності, вміння застосовувати розрахунки ефективності логістичних операцій та процесів в господарській діяльності.