Енергетичні напої: “за” і “проти”

05.032024 відбулась лекція доцента кафедри МіЛ Ганни ПАЛВАШОВОЇ в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ на тему « Енергетичні напої: «за» і «проти».  Лектор розповіла цікаві історичні факти виникнення напоїв «які бадьорять»,  про їх хімічний склад та звернула увагу  на позитивну і негативну дію енергетичних напоїв на організм людини. Особливий акцент чи засторога була проти вживання енергетиків  з алкогольними напоями, оскільки таке поєднання може призвести до летальних наслідків. Як альтернативу енергетикам, запропонувала напої біохімічної природи «Сидри», які відносяться до слабоалкогольних та на відміну від енергетиків є «живими» антиоксидантами, які мають здатність уповільнювати процеси старіння, а пектинові речовини, які містяться в сидрі прискорюють виведення токсичних речовин і нормалізують обмін речовин, сприяючи втраті зайвої ваги.

Лекція викликала зацікавленість аудиторії та жваву дискусію. Гарним акцентом вкінці лекції був заклик до студентів-технологів стати здобувачами кафедри менеджменту і логістики, адже поєднання технологічних знань і законів управління має великі перспективи на ринку праці!