Зустріч з учнями Одеського ліцею № 16

Завжди вважала, що старшокласників потрібно знайомити з майбутніми спеціальностями у такому форматі, щоб вони могли відчути атмосферу, «смак» майбутньої професії. Адже саме таким чином можна відчути, що це саме твій шлях, ти зробив правильний вибір і готовий до всіх викликів на шляху професійного зростання.

23.02.2024 р. доц. кафедри Менеджменту і логістики Мунтян І. В. зустрілась з учнями 9-го класу Одеського ліцею № 16. Представила факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ. Стратегія навчання факультету направлена на виховання лідерів, здатних відстояти свою точку зору, представити круті ідеї, вирішувати складні, часом нестандартні, ситуаці.

Підготувала для старшокласників бізнес-гру «Продай, якщо зможеш». Три команди боролися за право стати переможцем у марафоні неймовірних стартапів.  Потрібно було не тільки представити стартапів, а й гідно його захистити перед інвесторами. Цікаві ідеї, емоції під час захисту проєкту, і, звісно, задоволення від результату.

Робочий тиждень закінчився приємними знайомствами та новими планами.