Лекція в технічному коледжі

01.10.2024 року в рамках навчально-наукового співробітництва, в Одеському технічному фаховому коледжі ОНТУ була прочитана лекція доцента кафедри менеджменту і логістики Мужайло В.Д. на тему « Підприємництво і бізнес: становлення і розвиток в Україні»  для студентів 3-го курсу ОПП «Економіка і організація бізнесу» та « Фінанси, банківська справа та інтернет-банкінг». (гр. ЗОБ-05 та ЗФБ-03). Всього були присутні 23 особи. У вступному слові лектор наголосив, що проблематика підприємництва широко висвітлюється у цілому ряді дисциплін, що  викладаються викладачами кафедри менеджменту і логістики ОНТУ, яка є провідною кафедрою в структурі навчально-наукового  інституту економіки, управління та бізнесу ім. Г.Е. Вейнштейна.

Особливу увагу слухачів доцент МужайлоВ.Д. на  розкритті сутності підприємництва та бізнесу, їх основних форм, видів, етапів  становлення  та розвитку. Наголосив на важливість розвитку малого і середнього бізнесу в сучасних умовах, їх значення для післявоєнної відбудови України. Лекція прочитана з використання цікавих історичних фактів, фактичного та  ілюстративного матеріалу з застосуванням активних методів навчання і  З вдячністю вислухана студентами і співробітниками коледжу.