ПОБУДОВА ДІЛОВОЇ КАР’ЄРИ

24.08.2023  о 9-30 ВІДБУЛАСЬ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ доц. ПАЛВАШОВОЇ ГАННИ ІГОРІВНИ

З ДИСЦИПЛІНИ «ПОБУДОВА ДІЛОВОЇ КАР’ЄРИ» в гр.  ЕМ-472(Б), ЕМ-472(А), ЕМ-471(А), ЕМ-471(Б), ЕМ-475(А)

НА ТЕМУ «ДІЛОВА КАР’ЄРА: ПОНЯТТЯ, ПРИНЦИПИ ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ»

Лекція проводилась з застосуванням платформи ZOOM і представлена була презентацією в Power Point.

Матеріал зацікавив аудиторію, як студентів так і  викладачів. в лекційному матеріалі було коротко наведено  основні поняття, принципи планування і управління діловою кар’єрою, були представлені 7 принципів успішної кар’єри та надана характеристика рис, якими повинен володіти  сучасний менеджер.  Під час лекції відбулась жвава дискусія із студентами.

Також студентам був запропонований тест «Яка професія Вам підходить?», який викликав зацікавленість студентів.   Матеріал викликав зацікавленість як у студентів, так у викладачів, які були присутніми на лекції.