Поняття та зміст івент менеджменту

В рамках плану проведення відкритих занять на кафедрі менеджменту і логістики ОНТУ 7 серпня 2023 р. відбулася відкрита лекція к.е.н. доцента кафедри Дьяченко Юлії Володимирівни з дисципліни «Івент менеджмент» на тему «Поняття та зміст івент менеджменту» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» СВО Бакалавр.

Завданнями дисципліни є:

– засвоєння теоретичних основ з організації івент-заходів, набуття фахових умінь і компетентностей;

– вивчення специфіки та типології івент- заходів;

– ознайомлення студентів із методами планування, проведення та оцінювання ефективності івент-заходів;

– ознайомлення студентів з сучасними івент-технологіями.

На занятті були присутні: завідувачка кафедри менеджменту і логістики, д.е.н. проф. Седікова Ірина Олександрівна, к.е.н. доц. Дроздова Валерія Анатоліївна, завідувачка лабораторією кафедри Буняк Олена Василівна.